Сходи у дворівневій квартирі: дизайнерські рішення

11 Мар 2015 | Автор: | Комментариев нет »

Сьогодні сходові конструкції служать не лише зручним та функціональним засобом пересування ззовні та всередині приміщення, але й  чудовим способом для реалізації найцікавіших дизайнерських ідей. У дворівневій квартирі сходи вкрай важливий атрибут, тому сьогодні поговоримо про те, які дизайнерські рішення найбільш актуальні для житла такого типу, а більш детальну інформацію про це Ви знайдете на сайті amaister.com.ua.

Отож, у випадку дворівневого помешкання дизайнери радять зосередити увагу на таких типах сходових конструкцій:

  • Гвинтові сходи;
  • Сходи на больцях;
  • Маршеві сходи.

Так, популярні сьогодні гвинтові, або спіральні сходи, завоювали прихильність багатьох дизайнерів та замовників завдяки своїй візуальній легкості, ергономіності. Мова про те, що гвинтові сходи мають здатність зекономити площу, яку можна використати для інших елементів інтер’єру. Вражає і краса форм таких сходових конструкцій – їм часто притаманні ефектні вигини. Тому гвинтові конструкції можуть стояти і посередині кімнати, якщо дозволяє загальний дизайн. Цікаве дизайнерське рішення – скляні гвинтові сходи з металічним огородженням.  Втім, пам’ятайте – по таких сходах слід пересуватися дуже обережно.
sxodi-u-kvartiri
Маршеві сходи займають чимало місця і не такі ефектні, проте відзначаються вищим рівнем безпеки. Якщо у домі маленькі діти, люди похилого віку – маршеві конструкції стануть оптимальним варіантом для дворівневої квартири. Тут також є місце для креативу.  Так, якісні маршеві сходи із дуба, ясена чи бука чудово доповнюватимуть класичний інтер’єр,  а також підійдуть для помешкання в стилі «кантрі».

Для того, щоб осучаснити  дворівневу квартиру, дизайнери часто використовують так звані больцеві сходи. Їхня назва, як відомо, походить від німецького слова «bolz», що в перекладі означає «гвинт, штир». Така конструкція – незмінний атрибут стилю модерн.  До слова,  сходи на больцях чудово поєднуються зі скляними елементами – шафами, столиками, дверима, забезпечуючи неймовірну атмосферу легкості. Больцеві сходові конструкції також допоможуть «заощадити» на площі.

Що стосується загального дизайну дворівневої квартири, то на етапі планування ви повинні грамотно зонувати приміщення. Так, на першому поверсі доцільно розмістити кухню, санвузол і  традиційно вітальню. Другий поверх – місце для спальні, дитячої, ще одного санвузла, а також особистого кабінету, якщо в останньому є потреба.

Здесь вы можете написать комментарий к записи "Сходи у дворівневій квартирі: дизайнерські рішення".

* Обязательные для заполнения поля
Все отзывы проходят модерацию.
Facebook
Комментарии
Читать нас
Связаться с нами
Наши контакты

batyanya2009@gmail.com

+380500208172

batya271

556809466

О сайте

Обширный цикл статей и обзоров по теме ремонта: ремонтно-строительные технологии, инструменты и материалы, профессиональные советы дизайнеров, отзывы специалистов-ремонтников. Нормативные документы по строительству, реконструкции и ремонту помещений. Галерея ремонтных работ и интерьеров в городских квартирах и загородных домах. Бесплатное размещение авторских статей.