Безшовні натяжні стелі

22 Апр 2016 | Автор: | Комментариев нет »

Безшовні натяжні стелі.Коли натяжні стелі тільки стали завойовувати ринки України і пострадянського простору, дуже часто поняття «безшовні» і «натяжні стелі» розглядалися як ідентичні. Плівка завдяки структурі свого матеріалу, може зварюватись таким чином, щоб охопити приміщення з широкою площею. Зварений шов, практично невидимий, виняток становить глянцева плівка. У приміщеннях з великою площею все ж варто віддати перевагу іншим виду полотен.

А ось тканинні натяжні стелі , дійсно мають ширину до 5,2 м, і тому багато приміщень можна зробити безшовним. Крім ширини полотен, цьому сприяють і інші відмітні характеристики, як наприклад, більш високі показники механічної міцності і менша еластичність. Раз вже мІменно таке якість натяжних стель було їх візитною карткою.

Насправді, поняття «безшовні» досить таки умовне і більш того, воно може бути застосовано далеко не до всіх видів натяжних стель. Давайте розберемося, які саме натяжні систем можна вважати безшовним, хоча б умовно.

Перш за все, згадаємо, що натяжна стеля - це конструкція, яка складається з полотна, і кріпильної системи. В даному випадку, нас цікавить саме полотно. Полотна для натяжних стель різняться за складом матеріалу,