Безшовні натяжні стелі

22 Апр 2016 | Автор: | Комментариев нет »

Безшовні натяжні стелі.Коли натяжні стелі тільки стали завойовувати ринки України і пострадянського простору, дуже часто поняття «безшовні» і «натяжні стелі» розглядалися як ідентичні. Плівка завдяки структурі свого матеріалу, може зварюватись таким чином, щоб охопити приміщення з широкою площею. Зварений шов, практично невидимий, виняток становить глянцева плівка. У приміщеннях з великою площею все ж варто віддати перевагу іншим виду полотен.

А ось тканинні натяжні стелі , дійсно мають ширину до 5,2 м, і тому багато приміщень можна зробити безшовним. Крім ширини полотен, цьому сприяють і інші відмітні характеристики, як наприклад, більш високі показники механічної міцності і менша еластичність. Раз вже мІменно таке якість натяжних стель було їх візитною карткою.

Насправді, поняття «безшовні» досить таки умовне і більш того, воно може бути застосовано далеко не до всіх видів натяжних стель. Давайте розберемося, які саме натяжні систем можна вважати безшовним, хоча б умовно.

Перш за все, згадаємо, що натяжна стеля - це конструкція, яка складається з полотна, і кріпильної системи. В даному випадку, нас цікавить саме полотно. Полотна для натяжних стель різняться за складом матеріалу, а саме: вони бувають полівінілхлоридними і тканинними. ПВХ-плівка європейських виробників рідко перевищує ширину в 3 м. Європейці не особливо женуться за «безшовністю».
Ннатяжні стелі
Так, полотна французьких виробників, мають ширину 2,2 м, а німецьких 3 м. Китай, який орієнтований більшою мірою на Росію і країни СНД, випускає ПВХ полотна, шириною 5 м, а з урахуванням припуску ширина рулону становить 5,2 м. Тому, як правило, до таких полотен не зовсім коректно застосовувати поняття «безшовні». Проте, якщо ми торкнулися відмінних рис тканинних натяжних стель, має сенс сказати і про більш високі показники морозостійкості.

Так, натяжні стелі з ПВХ-плівки не рекомендується встановлювати в приміщеннях, де температура може опуститися менше 5 градусів за Цельсієм. А ось тканинні стелі цілком придатні для цієї мети. Зате, більш складні форми і лінії стелі, зробити з тканинного полотна, заняття набагато більш проблематичне. Ми кілька відволіклися від основної теми.

Отже, підсумуємо. Поняття «безшовний» для натяжних стель не дуже принципове. Сучасні технології дозволяють або зварити полотна, або склеїти їх таким чином, що місце стику буде практично не помітно. Величезний вибір текстури, забарвлень і інших моментів в натяжних стелях, дозволить вам зробити ваш стелю ексклюзивним, не докладаючи до того величезних зусиль. Але якщо для вас все ж важливо мати саме безшовний стелю, то слід віддати перевагу тканинним стелях.

Здесь вы можете написать комментарий к записи "Безшовні натяжні стелі".

* Обязательные для заполнения поля
Все отзывы проходят модерацию.
Facebook
Комментарии
Читать нас
Связаться с нами
Наши контакты

batyanya2009@gmail.com

+380500208172

batya271

556809466

О сайте

Обширный цикл статей и обзоров по теме ремонта: ремонтно-строительные технологии, инструменты и материалы, профессиональные советы дизайнеров, отзывы специалистов-ремонтников. Нормативные документы по строительству, реконструкции и ремонту помещений. Галерея ремонтных работ и интерьеров в городских квартирах и загородных домах. Бесплатное размещение авторских статей.